Hakkımızda

2000'lerin başında inşaat sektörüne giren firmamız, kalite ve güvenden ödün vermeden hızla gelişerek yeni projelerle büyümektedir.
rem

Prestij inşa ediyoruz!

1960'ların sonunda Nevşehir'de otomotiv sektörüyle ticari faaliyetlerine başlayan şirket, ilerleyen yıllarda akaryakıt ve inşaat sektörlerine de yatırım yaparak büyüdü. 2005'te REMYAPI markasıyla İstanbul'da inşaata odaklandı. Güven ve itibarı ön planda tutan şirket, gayrimenkul ve proje geliştirme çalışmalarına devam ediyor. İstanbul'daki projelerinde KAPADOKYA ismini markalaştırmayı hedefliyor.

Vizyon & Misyon

Kapadokya’nın kayalara oyulan evlerinden bu yana insanın barınma ve ekonomik bazlı ihtiyaçları inanılmaz oranda arttı ve farklılaştı. İnsan nüfusu arttıkça ekonomi de artan oranlı büyüdü. Kaçınılmaz olan gelişim, büyüme ve değişimle beraber daha teknolojik, daha fonksiyonel ve daha konforlu yapılara ulaştırma vizyonuna bağlı olarak bu amaca sürdürülebilir bir yapı, doğru yönetim ve güven esaslı misyonumuz ile ilerlemekteyiz.

Değerler

REMYAPI olarak, inşaat sektöründeki sorumluluklarımızı ve sizlere duyduğumuz saygıyı ön planda tutarak, kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek, ekonomi ve kaliteyi aynı çatıda buluşturarak inşaat projelerimize yenilerini eklemeyi, kaliteden asla ödün vermemeyi, bunu bir yaşam prensibi haline getirdik. Her bölgede gerekli olanın bir fazlası diyerek kaliteli yapılara ve projelere imza attık. Bu düşüncemizi gelişen teknoloji ve kıymetli yapılarla her geçen gün sürdürmekteyiz.

Kaydır