ifm electronic Otomasyon Ltd. Şti. İstanbul’daki yeni ofisini keyifli bir törenle açtı.

ifm electronic’ in İstanbul’ daki yeni ofisinin açılışı, 15 Eylül 2022′ de, çok sayıda değerli misafir ve çalışanla birlikte gerçekleşti.

Son yıllarda artan çalışan sayısı, eski depo alanındaki yetersizlik ve tabii ki cirodaki istikrarlı artış ifm Türkiye ofisinin yeni bir yere taşınmasını gerekli kıldı.

ifm electronic Otomasyon Ltd. Şti. 2006 yılında sadece on bir çalışanla İstanbul’ da kuruldu. Geçen süre zarfında çalışan sayısı ve müşteri sayısı sürekli arttı. Artan ihtiyaçlar sebebi ile ifm daha büyük bir binaya taşınmaya karar verdi.

Şirket müdürlerinden Ferah Asena Etike’ nin özel çabalarıyla tasarlanan yeni binamız, Almanya’ dan şirket sahibi Michael Marhofer ve müdürler Osmir Ribeiro ve Kevin Duda’ nın katılımıyla 15.09.2022 tarihinde resmi olarak açıldı.

Misafirler ilk olarak, açık alanda canlı müzik ve karşılama kokteyli ile karşılandı.

Etkinlik, şirket müdürlerinden Tamer Durkaya’ nın katılan herkese teşekkür ettiği konuşması ile başladı.

Tamer Durkaya yeni ofis binası ile atılan bu adımın Türkiye otomasyon sektöründeki yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşı olacağını, gelecekten ümitli olduğumuzu ve pek çok sektörde, müşterilerimiz ve müşteri adaylarımız için önemli bir işbirlikçi olmayı hedeflediğimizi dile getirdi.

ifm şirket sahiplerinden Michael Marhofer da konuşmasında Türkiye’ ye ilk ziyaretini 17 yıl önce, o zamanki distribütörü olan Voltam’ a yaptığını, Durkaya ailesi ile başladıkları işbirliklerinin ifm Türkiye ofisi olarak devam ettiğini ve Türkiye’ deki başarılı varlıklarının müşterilerinin eseri olduğunu belirtti ve akabinde müşterilerimize ve misafirlere teşekkürlerini iletti.

Kurdele kesimi sonrası misafirler terasa alındı ve DJ performansı ve lezzetli bir menü eşliğinde eğlenceye devam ettiler.

Yeni ofiste:

  • Ofis alanı 380 m‘ den 950 m2‘ ye yükseldi
  • Lojistik alanı 115 m2 ‘ den 285 m2 ‘ye yükseldi

Comment on this post*

Your email address will not be published.