Hakkımızda

Prestij İnşa Ediyoruz!

Ticari faaliyetlerine ilk olarak 1960’ların sonunda Nevşehir’ de otomotiv sektörüyle başlayan şirket kurucuları, ilerleyen yıllarda farklı iş dalları arayışlarına da girdiler. Bu arayış sonunda, otomotiv sektöründe Türkiye içerisinde birçok ilde faaliyetlerine devam ederken, akaryakıt sektörüne de yatırım yaparak iş hayatlarına farklı bir yön verdiler.

Gelişen bilgi ve birikimlerinin sonucu olarak İnşaat alanında da yatırım gereği gören firma, ilk olarak İstanbul dışında başlayan inşaat sektörü yönelimini 2005 yılında İstanbul’a taşırken, REMYAPI markasını kurdu.

Firma gerek gayrimenkul, gerekse inşaat alanında birçok yatırım ve esere imza attı. Bütün bu ticari faaliyetler devam ederken aynı zamanda gayrimenkul yatırımları ve proje geliştirme çalışmaları da muhtelif illerde devam etmektedir. Çeşitli sektör ve iş dallarında başladığı günden beri hizmet vermeye devam eden firmanın en önem verdiği değerler güven ve itibar olmuştur. Aile ve değerlere olan bağlılığının bir simgesi olarak İstanbu’daki inşaat projelerinde KAPADOKYA ismini markalaştırma hedefiyle ilerlemektedirler.

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE